Poznaj Nas

MK Podatki to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku i solidnych podstawach finansowych, która oferuje specjalistyczne doradztwo finansowe, doradztwo inwestycyjno-finansowe, doradztwo prawne, doradztwo podatkowe oraz badania finansowo-biznesowe.
Oferujemy profesjonalne doradztwo finansowe we wszystkich obszarach i dziedzinach Państwa życia prywatnego oraz przedsiębiorstw. Bez względu na skalę przedsiębiorstwa – mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i kompleksową obsługę w kształtowaniu polityki finansowej, podatkowej oraz prawnej.
O naszym doświadczeniu i olbrzymiej wiedzy świadczy fakt, iż działamy na rynku
od 1995 roku, a zespół MK Podatki składa się z przyjaznych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale się rozwijają – szczególnie w dziedzinach życia gospodarczego, do których należą nasi Klienci.
Usługi doradztwa finansowego oferujemy są nie tylko na terenie naszej siedziby w Gliwicach lecz również w całej Polsce i zagranicą – tylko i wyłącznie kompleksowe doradztwo daje możliwość wykorzystania szans na rozwój oraz zwiększenie rentowności i wartości Państwa przedsiębiorstw.

Misja MK Podatki

misja

Misją firmy jest bycie najbardziej zaufanym doradcą naszych Klientów. Niejednokrotnie przekraczamy ich oczekiwania oferując bardzo wysoki poziom świadczonych usług, który zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, obszernej wiedzy oraz merytorycznemu podejściu do wszelkiego rodzaju problemów.

MK Podatki to ciągły rozwój – dzięki naszym Klientom, którzy doceniają naszą uczciwość, obiektywizm, wytrwałość, oddanie oraz nastawienie na współpracy – oferujemy ciągle nowe usługi – dające możliwość rozwoju przedsiębiorstw oraz odpowiednią ochronę aktywów naszych Klientów.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług
oraz obsługi – bez względu na to czy są osobami prywatnymi, prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą czy reprezentują średnie, duże oraz korporacyjne przedsiębiorstwa.