Doradztwo Finansowe

Oferta doradztwa finansowego to wsparcie oraz pomoc przy rozwiązywaniu najistotniejszych spraw dla przedsiębiorców – począwszy od wyjaśniania zawiłych przepisów po przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań konkretnego problemu podatkowego, gospodarczego bądź majątkowego.

Bazując na naszych bogatych doświadczeniach i wiedzy – jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe, optymalne i bezpieczne rozwiązania dla Państwa biznesu.

Nasze doradztwo finansowe obejmuje swoim zakresem doradztwo inwestycyjno-finansowe, badania finansowo-biznesowe, a także doradztwo prawne oraz podatkowe – pomagamy m.in. w zawieraniu umów, kontraktów gospodarczych, doradzamy jak zabezpieczyć swoje należności za wykonaną usługę, czy sprzedany towar i odzyskać swoją nieściągalną wierzytelność w zakresie rozliczeń podatkowych, jak też przed sądami.

Świadczymy również usługi doradztwa finansowego dla osób rozpoczynających swój biznes – aby pomóc zrozumieć tak trudną dziedzinę jaką jest prawo podatkowe i gospodarcze, a tym samym zabezpieczyć działania powstającego biznesu i wspomagać w rozwoju.

Profesjonalne usługi doradztwa oferowane są nie tylko na terenie naszej siedziby w Gliwicach lecz również w całej Polsce i zagranicą.

Finanse dla Firm, Doradztwo Finansowe

Charakterystyka oferty

icon

Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

icon

Budowa i kontrola systemu budżetowania firmy

icon

Pozyskiwanie finansowania
i audyty kredytowe

icon

Kontrola i optymalizacja biznes planu

icon

Doradztwo i analityka finansowo-ekonomiczna

icon

Ekspertyzy, opinie finansowe i interpretacje

icon

Fuzje, przejęcia, podziały
i przekształcenia

icon

Przygotowanie spółek
do wejścia na giełdę

icon

Doradztwo
transakcyjne

icon

Pozyskiwanie
finansowania dłużnego

icon

Restrukturyzacja
finansowa

icon

Doradztwo w zakresie rachunkowości